klepa_przedwamituteraz_fin

Komiks internetowy opowiadający historię mocno zakręconego superbohatera z jakiegoś totalnie innego wymiaru, prowadzącego wraz z przyjaciółmi niezwykły ziemski żywot.

Kapitan Klepa jest znany z ciekawego, niestandardowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Jego celne, często dziwaczne puenty ukazują świat z perspektywy inteligentnej istoty z głębokiego Kosmosu, która z dobrym nastawieniem i uniwersalnym oglądem na wiele spraw trafiła… akurat na Ziemię.

Gdzieś na rubieżach obserwowalnej rzeczywistości żyją Istoty niosące radość, piękno i kolorowy chaos. Taka banda, która jest zawsze i wszędzie tam, gdzie ich najmniej potrzeba.
Kapitan Klepa, Siostra Tęcza i Babcia Halunka prowadzą niezwykły ziemski żywot. Przez cały czas ściga ich Kapral Kapa, ale nawet on sam nie wie dlaczego. Po prostu.

Fizyka kwantowa udowodniła, że w pewnym sensie ten świat, będąc fikcyjnym, jest nie mniej rzeczywisty, niż świat materialny… dla potrzeb zrozumienia fabuły tego komiksu przyjmijmy jednak, że wszystko, co się tu dzieje — jest fikcją.

Cokolwiek więc robisz, pamiętaj: rób dobrze i do końca.

— opis z oficjalnego profilu serii na popularnym portalu społecznościowym


KAPITAN KLEPA na Facebook


W swojej istocie Kapitan Klepa istnieje po prostu, aby pomóc ludziom odnaleźć w życiu odrobinę radosnego szaleństwa i pozytywnego nastawienia do pokonywania problemów codzienności.

A dlaczego Kapitan Klepa pojawia się w moim portfolio? Cóż, ponad rok prowadzenia serii nauczył autora kilku cennych rzeczy o tworzeniu i promocji materiałów na popularnym portalu społecznościowym, przeprowadzaniu akcji internetowych i szerzenia treści wśród specyficznej grupy odbiorców… ale nie to jest najważniejsze.

Prowadzenie komiksu internetowego narzuca dyscyplinę twórczą, a przez to zapewnia stały rozwój umiejętności plastycznych i tworzenie coraz to nowych, intrygujących tekstów.

I, przede wszystkim, daje dużo satysfakcji za każdym razem, gdy chociaż jedna osoba uśmiechnie się czy chwilę zastanowi poprzez kontakt z Twoim nietypowym hobby.

klepa_posagi

klepa_100lajkthx

Podziel się opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s