Wyższa Świadomość Człowieka | Hilton Hotema

Jestem autorem tłumaczenia, korekty, redakcji przypisów oraz składu pierwszego polskiego wydania książki «Wyższa Świadomość Człowieka» prof. Hiltona Hotemy. Pozycja to najbardziej znane spośród 24 wydanych opracowań dzieło tajemniczego amerykańskiego badacza i naturopaty – anonimowego autora, który poświęcił swoje życie odsłanianiu przed dociekliwymi starożytnych sekretów długowieczności, zapomnianej wiedzy na temat odżywiania się bezpośrednio energią pochodzącą z kosmicznego promieniowania, rozwoju duchowego nowożytnego człowieka i jego życia w harmonii z wymogami kosmicznych praw.

Wyższa Świadomość Człowieka | przedsprzedaż książki w sklepie wydawnictwa Raw Retreats Polska

Ruszyła już przedsprzedaż książki „Wyższa Świadomość Człowieka” prof. Hilton Hotema
wydanej po polsku przez Raw Retreats Polska, z tłumaczeniem, redakcją i składem mojego autorstwa.

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie:

W tej niezwykłej książce na temat rozwoju duchowego i zdrowia dowiecie się więcej:
👍 o Oddechu Życia napędzającym i pobudzającym do życia ciało, umysł, emocje i ducha
👍 o funkcji uzdrawiającej i regenerującej prawidłowego oddychania czystym powietrzem
👍 dlaczego zarówno skrajny wegetarianizm jak i skrajne diety wysokobiałkowe szkodzą ciału
👍 jak wielkie znaczenie dla zachowania zdrowia i sprawności ma jakość powietrza i wody pitnej
👍 dlaczego mieszkanie na dużej wysokości lub drzemka nad brzegiem oceanu są sprzyjające dla ludzkiej kondycji
➕ a także co nieco o Hiperborejczykach, biblijnych patriarchach i gigantach, o latających spodkach i antycznych misteriach Starożytnych Mistrzów
➕ a nawet o tym, czemu słowa ‚dech’ i ‚duch’ brzmią tak podobnie. 

Zawarte w ramach kursu informacje, rzekomo odkryte przez autora wśród pozostałości starożytnych źródeł zaginionych w mrokach dziejów, pozwalają na świadome, intuicyjne oraz logiczne, zrozumienie indywidualnego oraz osadzonego w kolektywnej świadomości stanu zdrowia i umysłu człowieka nowożytnej cywilizacji. W efekcie umożliwia to powrót do wrodzonej ludziom umiejętności długiego życia w harmonii z kosmicznymi prawami, czyli osiągnięcie koherencji serca i myśli, prowadzącej do ponownego uzyskania połączenia z wyższą, kosmiczną Inteligencją lub też Świadomością.


opis wydawnictwa

Uważa się, że istnieje duchowa Inteligencja, operująca na poziomie znacznie przekraczającym ludzki, do której każdy może uzyskać dostęp, poprzez harmonijne połączenie z wykorzystaniem bilionów komórek obecnych w ludzkim ciele. Kilku osobom w historii udało się pomyślnie połączyć z tym Kosmicznym Rezerwuarem Inteligencji. W rezultacie osiągnęli oni zdumiewającą długowieczność oraz uzyskali dostęp do cudownych i niewykorzystanych mocy, które niegdyś człowiek posiadał, choć utracił je na rzecz swoich szkodliwych nawyków i zanieczyszczonego środowiska.

Ta książka przedstawia teoretyczne wnioski oraz statystyki naukowe oraz podaje przykłady praktycznego wykorzystania starożytnych technik regeneracji komórek i uzyskania dostępu do tej wyższej Świadomości. To zarazem fascynujący kurs, reportaż oraz instrukcja dotycząca alternatywnych praktyk zdrowotnych – lektura, które może przyczynić się do odkrycia osobistych metod na zyskanie dłuższego życia i wyższej świadomości.charakterystyka projektu składu

Wyższa Świadomość Człowieka składa się z niecałych 350 stron tekstu, rozmieszczonego w układzie charakterystycznym dla publikacji naukowych. Tekst prezentuje obszerny i szczegółowy kurs, składający się z 30 Lekcji oraz dodatkowych informacji w postaci przypisów, uzupełniony o odświeżone na podstawie angielskiego oryginału czarno-białe ilustracje oraz plansze zawierające inspirujące cytaty.

Dla tekstu głównego wybrałem niezwykle elegancki i czytelny krój czcionki Skolar, stosujący wysokiej jakości rozwiązania typograficzne spotykane w klasycznych krojach szeryfowych, idealnie wpasowujący się w styl obszernej publikacji naukowej, używany często w tym kontekście w większych publikacjach naukowych oraz popularnonaukowych, także związanych z religią i duchowością.

Typografia została uzupełniona o klasyczny krój Century (we wsparciu jego odmiany Century Schoolbook) oraz nowoczesny krój ‚maszynowy’ Source Serif Pro, użyte w tekście uzupełniającym kurs, pochodzącym od redakcji oraz w inspirujących cytatach; a także o minimalistyczny, techniczny i czytelny krój dla tytułów oraz opisów ilustracji: Nunito.

Podręcznik zawiera także obszerne i szczegółowo opracowane sekcje: Bibliografię oraz Przypisy, dzięki czemu zakres zawartej w nim wiedzy został znacznie poszerzony, co stanowi ukłon w kierunku co bardziej dociekliwych czytelników i badaczy.


oficjalna strona internetowa książki

Wyższa Świadomość Człowieka | przedsprzedaż książki w sklepie wydawnictwa Raw Retreats Polska

Rozpoczyna się przedsprzedaż nowej książki „Wyższa Świadomość Człowieka” prof. Hilton Hotema
wydanej po polsku przez Raw Retreats Polska, z tłumaczeniem, redakcją i składem mojego autorstwa.

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie:


Więcej szczegółowych informacji na temat książki «Wyższa Świadomość Człowieka» prof. Hiltona Hotemy – w tym fragmenty oraz informacje na temat możliwości jej zakupu w przedsprzedaży w sklepie internetowym wydawnictwa Raw Retreats Polska znajdą Państwo także na stronie Facebook wydawnictwa Raw Retreats Polska:

facebook.com/RawRetreatsPl/


materiały i narzędzia:

Adobe InDesign – pełen skład książki dla drukarni; spójny format księgi z adaptacyjnym układem tekstu i stron widzących oraz stylami znaków, zautomatyzowanym Spisem Treści, rozbudowaną Bibliografią i Przypisami, bezbłędnie przystosowany do potrzeb DTP

Microsoft Word | OpenOffice Writer – edycja tekstu źródłowego; indywidualna i zespołowa korekta, redakcja, eksport do formatów obsługiwanych przez główne aplikacje

Thesaurus.com | Merriam-Webster Medical Dictionary | Diki.pl – słowniki internetowe użyte podczas tłumaczenia i korekty (w tym dotyczące specjalistycznej tematyki: biologia / medycyna / duchowość)

Adobe Fonts | Google Fonts | Fonts In Use – zbiory krojów czcionek użyte w składzie wydawnictwa


współpraca:

Jakub Tyrała – nadzór merytoryczny, wsparcie korekty, DTP, redaktor przypisów, wydawca;
Promotor zdrowego odżywiania. Witarianin, psychodietetyk, diet coach, naturopata. Od lat prowadzi działania popularyzujące wiedzę, wykłady, publikacje i doradztwo w temacie zdrowej surowej diety i detoksykacji organizmu przy użyciu surowych owoców, warzyw i ziół.

Raw Retreats Polska jest wydawnictwem, którego celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej istotnych i głębokich informacji na temat świadomości, naturalnych metod uzdrawiania oraz dobrego samopoczucia.

Aneta Żak – korekta tłumaczenia z języka angielskiego, wsparcie merytoryczne.

Podziel się opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s