Jestem autorem tłumaczenia, korekty, redakcji przypisów oraz składu pierwszego polskiego wydania książki «Wyższa Świadomość Człowieka» prof. Hiltona Hotemy. Pozycja to najbardziej znane spośród 24 wydanych opracowań dzieło tajemniczego amerykańskiego badacza i naturopaty – anonimowego autora, który poświęcił swoje życie odsłanianiu przed dociekliwymi starożytnych sekretów długowieczności, zapomnianej wiedzy na temat odżywiania się bezpośrednio energią pochodzącą z kosmicznego promieniowania, rozwoju duchowego nowożytnego człowieka i jego życia w harmonii z wymogami kosmicznych praw.

Wyższa Świadomość Człowieka | przedsprzedaż książki w sklepie wydawnictwa Raw Retreats Polska

Ruszyła już przedsprzedaż książki „Wyższa Świadomość Człowieka” prof. Hilton Hotema
wydanej po polsku przez Raw Retreats Polska, z tłumaczeniem, redakcją i składem mojego autorstwa.

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie:

W tej niezwykłej książce na temat rozwoju duchowego i zdrowia dowiecie się więcej:
👍 o Oddechu Życia napędzającym i pobudzającym do życia ciało, umysł, emocje i ducha
👍 o funkcji uzdrawiającej i regenerującej prawidłowego oddychania czystym powietrzem
👍 dlaczego zarówno skrajny wegetarianizm jak i skrajne diety wysokobiałkowe szkodzą ciału
👍 jak wielkie znaczenie dla zachowania zdrowia i sprawności ma jakość powietrza i wody pitnej
👍 dlaczego mieszkanie na dużej wysokości lub drzemka nad brzegiem oceanu są sprzyjające dla ludzkiej kondycji
➕ a także co nieco o Hiperborejczykach, biblijnych patriarchach i gigantach, o latających spodkach i antycznych misteriach Starożytnych Mistrzów
➕ a nawet o tym, czemu słowa ‚dech’ i ‚duch’ brzmią tak podobnie. 

Zawarte w ramach kursu informacje, rzekomo odkryte przez autora wśród pozostałości starożytnych źródeł zaginionych w mrokach dziejów, pozwalają na świadome, intuicyjne oraz logiczne, zrozumienie indywidualnego oraz osadzonego w kolektywnej świadomości stanu zdrowia i umysłu człowieka nowożytnej cywilizacji. W efekcie umożliwia to powrót do wrodzonej ludziom umiejętności długiego życia w harmonii z kosmicznymi prawami, czyli osiągnięcie koherencji serca i myśli, prowadzącej do ponownego uzyskania połączenia z wyższą, kosmiczną Inteligencją lub też Świadomością.


opis wydawnictwa

Uważa się, że istnieje duchowa Inteligencja, operująca na poziomie znacznie przekraczającym ludzki, do której każdy może uzyskać dostęp, poprzez harmonijne połączenie z wykorzystaniem bilionów komórek obecnych w ludzkim ciele. Kilku osobom w historii udało się pomyślnie połączyć z tym Kosmicznym Rezerwuarem Inteligencji. W rezultacie osiągnęli oni zdumiewającą długowieczność oraz uzyskali dostęp do cudownych i niewykorzystanych mocy, które niegdyś człowiek posiadał, choć utracił je na rzecz swoich szkodliwych nawyków i zanieczyszczonego środowiska.

Ta książka przedstawia teoretyczne wnioski oraz statystyki naukowe oraz podaje przykłady praktycznego wykorzystania starożytnych technik regeneracji komórek i uzyskania dostępu do tej wyższej Świadomości. To zarazem fascynujący kurs, reportaż oraz instrukcja dotycząca alternatywnych praktyk zdrowotnych – lektura, które może przyczynić się do odkrycia osobistych metod na zyskanie dłuższego życia i wyższej świadomości.charakterystyka projektu składu

Wyższa Świadomość Człowieka składa się z niecałych 350 stron tekstu, rozmieszczonego w układzie charakterystycznym dla publikacji naukowych. Tekst prezentuje obszerny i szczegółowy kurs, składający się z 30 Lekcji oraz dodatkowych informacji w postaci przypisów, uzupełniony o odświeżone na podstawie angielskiego oryginału czarno-białe ilustracje oraz plansze zawierające inspirujące cytaty.

Dla tekstu głównego wybrałem niezwykle elegancki i czytelny krój czcionki Skolar, stosujący wysokiej jakości rozwiązania typograficzne spotykane w klasycznych krojach szeryfowych, idealnie wpasowujący się w styl obszernej publikacji naukowej, używany często w tym kontekście w większych publikacjach naukowych oraz popularnonaukowych, także związanych z religią i duchowością.

Typografia została uzupełniona o klasyczny krój Century (we wsparciu jego odmiany Century Schoolbook) oraz nowoczesny krój ‚maszynowy’ Source Serif Pro, użyte w tekście uzupełniającym kurs, pochodzącym od redakcji oraz w inspirujących cytatach; a także o minimalistyczny, techniczny i czytelny krój dla tytułów oraz opisów ilustracji: Nunito.

Podręcznik zawiera także obszerne i szczegółowo opracowane sekcje: Bibliografię oraz Przypisy, dzięki czemu zakres zawartej w nim wiedzy został znacznie poszerzony, co stanowi ukłon w kierunku co bardziej dociekliwych czytelników i badaczy.


oficjalna strona internetowa książki

Wyższa Świadomość Człowieka | przedsprzedaż książki w sklepie wydawnictwa Raw Retreats Polska

Rozpoczyna się przedsprzedaż nowej książki „Wyższa Świadomość Człowieka” prof. Hilton Hotema
wydanej po polsku przez Raw Retreats Polska, z tłumaczeniem, redakcją i składem mojego autorstwa.

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie:


Więcej szczegółowych informacji na temat książki «Wyższa Świadomość Człowieka» prof. Hiltona Hotemy – w tym fragmenty oraz informacje na temat możliwości jej zakupu w przedsprzedaży w sklepie internetowym wydawnictwa Raw Retreats Polska znajdą Państwo także na stronie Facebook wydawnictwa Raw Retreats Polska:

facebook.com/RawRetreatsPl/


materiały i narzędzia:

Adobe InDesign – pełen skład książki dla drukarni; spójny format księgi z adaptacyjnym układem tekstu i stron widzących oraz stylami znaków, zautomatyzowanym Spisem Treści, rozbudowaną Bibliografią i Przypisami, bezbłędnie przystosowany do potrzeb DTP

Microsoft Word | OpenOffice Writer – edycja tekstu źródłowego; indywidualna i zespołowa korekta, redakcja, eksport do formatów obsługiwanych przez główne aplikacje

Thesaurus.com | Merriam-Webster Medical Dictionary | Diki.pl – słowniki internetowe użyte podczas tłumaczenia i korekty (w tym dotyczące specjalistycznej tematyki: biologia / medycyna / duchowość)

Adobe Fonts | Google Fonts | Fonts In Use – zbiory krojów czcionek użyte w składzie wydawnictwa


współpraca:

Jakub Tyrała – nadzór merytoryczny, wsparcie korekty, DTP, redaktor przypisów, wydawca;
Promotor zdrowego odżywiania. Witarianin, psychodietetyk, diet coach, naturopata. Od lat prowadzi działania popularyzujące wiedzę, wykłady, publikacje i doradztwo w temacie zdrowej surowej diety i detoksykacji organizmu przy użyciu surowych owoców, warzyw i ziół.

Raw Retreats Polska jest wydawnictwem, którego celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej istotnych i głębokich informacji na temat świadomości, naturalnych metod uzdrawiania oraz dobrego samopoczucia.

Aneta Żak – korekta tłumaczenia z języka angielskiego, wsparcie merytoryczne.

Podziel się opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s