Projekt koncepcyjny rozbudowy przedszkola i domu kultury we wsi Żabnica (woj. śląskie). Koncepcja zakłada utworzenie otwartej przestrzeni publicznej nad rzeką pomiędzy zabudowaniami szkolnymi, oraz wykorzystanie na elewacji budynku i w konstrukcji mebli miejskich materiałów pochodzących z rozbiórki pobliskiego warsztatu.

Projekt składa się z zestawu wizualizacji, publikacji w formacie e-book PDF oraz prezentacji multimedialnej użytej do przedstawienia koncepcji inwestorom.

Na bazie koncepcji projekt został przyjęty przez władze gminy i zrealizowany w 2014 roku przez profesjonalne biuro architektoniczne, z wykorzystaniem układu funkcjonalnego koncepcji i proponowanych w niej materiałów budowlanych.materiały i narzędzia:

  • ArchiCAD + Artlantis (model 3D i rendering projektowanej dobudowywanej części przedszkola oraz mebli miejskich przestrzeni publicznej)
  • Adobe Photoshop (kolaż cyfrowy: obróbka renderów 3D i fotografii istniejącego obiektu i okolicy, uzupełniona o postacie; ilustracje do prezentacji: szkicowe przekroje i elewacje obiektu; DTP do publikacji sieciowej w formacie PDF)
  • Microsoft PowerPoint (prezentacja multimedialna projektu dla inwestorów)

Podziel się opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s