Kapłanka Tafti. Spacer w filmie | Vadim Zeland

Jestem autorem korekty i składu tekstu oraz opracowania graficznego dla polskiego wydania książki « Kapłanka Tafti. Spacer w filmie » | Vadim Zeland . Autor to twórca znanej na całym świecie techniki rozwoju osobistego i serii podręczników Transerfing Rzeczywistości – Technologia Celu. Znane użytkownikom Transerfingu metody zmiany postrzegania rzeczywistości i kierowania nadchodzącymi wydarzeniami w zgodzie z indywidualną intencją oraz poszanowaniem praw rządzących Wszechświatem – zostały tym razem ujęte w nowy sposób. Porównanie rzeczywistości do filmu oraz analogia przebiegu życia jednostki do scenariusza filmowego – pozwalają Czytelnikom zyskać nowe spojrzenie na osobisty rozwój duchowy i pokierować życie w pożądanym kierunku, ze wsparciem prostych, a przy tym szczegółowych algorytmów działania.

Kapłanka Tafti. Spacer w filmie | przedsprzedaż książki w sklepie wydawnictwa Raw Retreats Polska

Ruszyła przedsprzedaż drukowanej wersji książki „Kapłanka Tafti. Spacer w filmie” Vadim Zeland , wydanej po polsku przez Raw Retreats Polska, ze składem mojego autorstwa.

Premiera książki na wielu platformach (druk, e-book, audiobook) odbędzie się zgodnie z wytycznymi scenariusza naszej rzeczywistości od 23 Czerwca 2022 roku.

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie www.Kaplanka.net :

Kapłanka Tafti

Spacer w filmie

To światowa sensacja!
To Tafti.
Poznajcie ją.
Skoro postępujesz wedle własnej woli, to dlaczego efekty nie są zgodne z twoją wolą?
Myślisz, że nie udaje się, ponieważ się nie udaje i tyle.
W rzeczywistości nie udaje się, ponieważ nie postępujesz według własnej woli, lecz prowadzi cię scenariusz.
Poza tym nie umiesz działać tak, by się udawało. Zamiast ustawiać rzeczywistość w nadchodzącym filmie, walczysz z rzeczywistością w bieżącym kadrze.
Rzeczywistość jest tym, czego nigdy nie było i nigdy nie będzie, lecz tylko jest – jednorazowo i teraz. Rzeczywistość istnieje wyłącznie jeśli zaistniała. Nie możesz zmienić tego, co zaistniało. Lecz właśnie to próbujesz robić, ponieważ wszystko, co cię otacza jest tym, co zaistniało.
Aby zmienić film, trzeba obudzić się w nim i ożyć.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sięgnij po pierwszą powieść Vadima Zelanda „Kapłanka Itfat”.


opis wydawnictwa

Czy zastanawiało Cię, dlaczego nic nie układa się tak, jak chcesz?

Dlaczego pomimo ciągłej walki o „lepsze jutro”, problemów nie ubywa (a wręcz odwrotnie)?

Możesz pomyśleć, że takie właśnie jest życie, że wszyscy tak mają…

… ale PRAWDZIWYM POWODEM jest to, że nie działasz zgodnie ze swoją wolną wolą. Kierujesz się pewnym scenariuszem.

Nie Twoim scenariuszem, a z góry Ci narzuconym.

Jednak możesz się z niego wydostać. Możesz ustanowić swój własny scenariusz. Według własnych upodobań. 

I przestać żyć życiem, które Ci się przytrafia, a zacząć żyć jego pełnią.

Zyskać życie, o jakim zawsze marzyłeś…

Pomoże Ci w tym „Kapłanka Tafti”.

Przeniesie Cię do świata, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych.

Świata, w którym jedyne co Cię ogranicza to Twoje własne myśli i nawyki.

( źródło : Raw Retreats Polska | http://www.kaplanka.net )

charakterystyka projektu składu

„Kapłanka Tafti. Spacer w filmie” składa się z 230 stron tekstu, rozmieszczonego w wygodnym do czytania jednym szpalerze. Treść przedstawia zwarty i szczegółowy kurs opisujący proces „ustawiania rzeczywistości” dzięki technikom wizualizacji opartym o medytację oraz przyjęcie perspektywy porównania rzeczywistości do filmu, a także dodatkowe pomoce w postaci listy Algorytmów oraz Słownika. Całość uzupełniają atrakcyjne wizualnie grafiki umieszczone na początkach rozdziałów oraz czytelne nagłówki, utrzymane w minimalistycznej kolorystyce wykorzystującej jedynie skalę odcieni szarości oraz jeden kolor ze skali CMYK (cyjan).

Dla tekstu głównego wybrałem prosty i czytelny krój czcionki Noto Sans, który swoją formą idealnie nawiązuje do „kanciastej” grażdanki, użytej w rosyjskojęzycznym oryginale. Dzięki użyciu nieco większej od standardowo przyjętej wielkości tego kroju udało mi się z powodzeniem odwzorować czytelną formę tekstu, z którą Czytelnicy mogą zapoznać się w oryginalnym wydaniu książki.

Typografia została uzupełniona o nowoczesny prosty krój nagłówków Kaneda Gothic z użyciem kapitalików jako małych liter, co także pozwoliło odwzorować geometryczną formę grażdanki, upodabniając tekst do spotykanego w oryginalnym wydaniu książki.

Całość została uzupełniona o wypunktowane i numerowane listy, umieszczone w delikatnych szarych ramkach. Wszystkie elementy tekstowe i graficzne w sumie tworzą układ książki, który przede wszystkim szybko i wygodnie się czyta.

kaplanka-tafti_vadim-zeland
Kapłanka Tafti. Spacer w filmie | Vadim Zeland | Kreatywny Kajetan

oficjalna strona internetowa książki

Kapłanka Tafti | Kaplanka.NET | Raw Retreats Polska

Więcej o książce oraz możliwość zamówienia w przedsprzedaży na jej dedykowanej oficjalnej stronie:


Więcej szczegółowych informacji na temat książki «Kapłanka Tafti. Spacer w filmie» Vadim Zeland – w tym fragmenty oraz informacje na temat możliwości jej zakupu znajdą Państwo także na stronie www i stronie Facebook wydawnictwa Raw Retreats Polska:

www.RawRetreats.Pl

facebook.com/RawRetreatsPl/


materiały i narzędzia:

Adobe InDesign – pełen skład książki dla drukarni; spójny format księgi z adaptacyjnym układem tekstu i stron widzących oraz stylami znaków, zautomatyzowanym Spisem Treści, listą Algorytmów oraz Słownikiem, bezbłędnie przystosowany do potrzeb DTP

Microsoft Word | OpenOffice Writer – edycja tekstu źródłowego; indywidualna i zespołowa korekta, redakcja, eksport do formatów obsługiwanych przez główne aplikacje

Adobe Fonts | Google Fonts | Fonts In Use – zbiory krojów czcionek użyte w składzie wydawnictwa


współpraca:

Marcin Pracki – tłumacz, nadzór merytoryczny, wsparcie korekty; Marcin Pracki jest od wielu lat związany z tłumaczeniem z języka rosyjskiego i promocją metody Transerfingu autorstwa Vadima Zelanda;

Jakub Tyrała – nadzór merytoryczny, wsparcie korekty, DTP, redaktor przypisów, wydawca;

Raw Retreats Polska jest wydawnictwem, którego celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej istotnych i głębokich informacji na temat świadomości, naturalnych metod uzdrawiania oraz dobrego samopoczucia.

Lidia Maślanka – projekt okładki na podstawie materiałów dostarczonych przez rosyjskiego wydawcę.

Podziel się opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s